Darmowy 3-dniowy jadłospis 1600 kcal


Z dumą prezentuję Ci 3-dniowy jadłospis na bazie moich przepisów, który wykonała Katarzyna Waldera – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Ja osobiście jestem nim zachwycona, ale czekam na Twój feedback! Nie zapomnij napisać mi co o nim sądzisz :)

W jadłospisie znajdziesz przepisy na pyszne dania oraz nauczysz się prawidłowo komponować
posiłki. Pokażemy Ci, że zdrowe odżywianie to nie głodówki, a pyszne jedzenie!
Jadłospis został zaplanowany na 1600kcal. Stąd jeśli jesz więcej (lub masz ochotę na coś
słodkiego ;)) możesz na spokojnie zjeść! 

Jadłospis jest bardzo różnorodny. Jeden dzień jest całkowicie wege, jeden z mięsem, a kolejny "rybi". Sam/a zobaczysz, że jest naprawdę pysznie i totalnie bez "wyrzeczeń"! :)

AUTORKI:

Mnie (Izę, Czarną Wisienkę) zapewne znacie skoro tu jesteście, ale poznajcie Kasię, która głównie zajęła się tym jadłospisem!

Katarzyna Waldera – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Uczy, że  utrata kilogramów to efekt uboczny nauki zdrowych nawyków żywieniowych. Pokazuje, że zdrowa dieta to nie głodówki, wyrzeczenia, a smaczne i sycące potrawy. Uważa, że dieta powinna być dopasowana do człowieka, a nie człowiek do dietyPomaga osobom, które nie tylko chcą schudnąć, ale również zmagają się z zajadaniem emocji. Specjalizuje się w chorobach tarczycy np. niedoczynności tarczycy, Hashimoto; chorobach zapalnych jelit np. zespół jelita drażliwego, SIBO, wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Pomaga pacjentom z insulinoopornością oraz chorobami sercowo-naczyniowego.

Kasia prowadzi również bloga katarzynawalderadietetyk.blogspot.com oraz profil na Instagramie kasia.waldera_dietetykZnajdziesz tam inspirację na zdrowe przepisy, motywację oraz praktyczne informacje dotyczące dietetyki. Nie brakuje tam również merytorycznych pogadanek, z których wyciągniesz ogrom wiedzy dla siebie JCzujesz niedosyt? Zaglądnij na strony Kasi!Koniecznie pochwal się jak zaczniesz stosować jadłospis oraz pokaż zdjęcia swoich potraw. Będziemy przeszczęśliwe!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarna Wisienka , Blogger