DARMOWE Wiosenne grafiki do wydruku + wiosenne hasztagi na Instagram
Cześć! Stworzyłam dla Ciebie wiosenne grafiki do wydrukowania na domowej drukarce.
Możesz użyć zwykłego papieru jednak najlepiej sprawdzi się ten taki grubszy.
Wydrukowane cytaty możesz użyć do zdjęć np. flat lay. Świetnie sprawdzą się przy zdjęciach kulinarnych, beauty czy po prostu lajfstajlowych.

Dodatkowo zebrałam trochę wiosennych i wielkanocnych hasztagów na IG. Znajdziesz je na końcu.

P.S Nie musisz robić tak małych obrazków, śmiało możesz drukować w formacie A4 (bez zmniejszania podczas drukowania). Obrazki możesz wtedy wsadzić do ramek i powiesić na ścianie lub położyć na komodzie :) 

P.S 2 Będzie mi bardzo miło jeżeli korzystając z grafik na zdjęciach, a później publikując je na Instagramie oznaczysz mój profil CZARNA.WISIENKA i/lub dodasz hasztag #wisienkowedruki :)


JAK KORZYSTAĆ Z GRAFIK?

Klikasz w POBIERZ pod konkretnym obrazkiem lub zestawem, który Cię interesuje.
Otwiera Ci się nowa karta. Plik możesz pobrać i wydrukować później lub drukować od razu.

Drukowanie od razu:
Klikasz w ikonę drukowania. 


Następnie gdy otworzy się już okno klikasz w polecenie "Więcej ustawień" i zmieniasz "Strony na arkusz" na 4 oraz w "Opcje" odhaczasz "Nagłówki i stopki". Kolejny krok to już tylko drukowanie :)
W przypadku zestawów nie zmieniamy ilości stron na arkuszu. Polecam właśnie je drukować - dzięki liniom zdecydowanie łatwiej je przycinać.
Jeżeli chcemy wersje kolorowe zmieniamy "Kolor" z Czarno-białego na Kolor.
WIOSENNE CYTATY I OBRAZKI DO WYDRUKU


 POBIERZ

HASZTAGI WIOSENNE/WIELKANOCNE NA INSTAGRAM

W tym roku wiosna i Wielkanoc są trochę inne dlatego #zostańwdomu i publikuj zdjęcia (wraz z hasztagami) prosto z domu! :)

Mam dla Was trzy zbiory hasztagów, których ja sama używam do moich zdjęć i moim zdaniem "fajnie pracują". Są małe lub średnie wielkościowo więc łatwo się w nich wybić, a co za tym idzie - dotrzeć do większej ilości osób.

WIELKANOC:

PL: #święta #wielkanoc #babka #mazurek #babkawielkanocna #wielkanoc2020 #swietawielkanocne #wielkanocneinspiracje

ENG: #easter2020 #eastertime #easteriscoming #easterdecorations #easterideas

WIOSNA:

PL: #wiosna #wiosna2020 #wiosnaidzie #idziewiosna # wiosenne #słonecznydzień #prawiewiosna #wiosnawdomu #dzieńdobry

ENG: #spring2020 #springdays #itsspring #springtimevibes #hellospring 

KWIATY:

PL: #kwiaty #kwiatki #kwiat #wiosennekwiaty #natura #ogród #zieleń #rośliny #przyroda #kwiatysapiekne #kochamkwiaty #bukiet #kwiatywdomu

ENG: #flowerday #flowering #flowery #flowerstagram #flowers_super_pics #flower_perfection #flower_special #flowerfriday #polishnature #polandisbeautiful #flower_daily #flowerphotos #flowerpic #


NIE UŻYWAJ:

#easter - to ogromny hasztag, w każdej sekundzie ląduje w nim kilka zdjęć. Jeżeli masz duże konto - próbuj, jeżeli małe - nie warto go dodawać, wykorzystaj swój limit 30 hasztagów na lepsze i lepiej pracujące.

#buns - zbanowany hasztag. Jeżeli go dodasz wszystkie Twoje hasztagi będą "niedziałające" i nie dotrzesz nimi do nikogo. Dodatkowo często jeżeli użyjesz zbanowanego hasztagu Instagram ogranicza też widoczność wpisu osobom, które już Cię obserwują. Nie warto ;)JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN WPIS - DAJ MI ZNAĆ/UDOSTĘPNIJ GO DALEJ :)

Grafiki stworzyłam w programie Canva.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarna Wisienka , Blogger