Kulki daktylowo-orzechowe | Konkurs - do wygrania Robot kuchennyDziś przychodzę do Was z nowiną i z konkursem organizowanym wspólnie z bee.pl w którym do wygrania jest Robot Kuchenny marki Kenwood. Wystarczy, że zrobicie kulki z poniższego przepisu (lub tylko się nim zainspirujecie) i opublikujecie ich zdjęcie na Instagramie z odpowiednimi hasztagami oraz oznaczeniami lub POD TYM POSTEM na Facebook. Więcej informacji znajdziecie poniżej oraz w regulaminie konkursu. 

Przepis konkursowy
 Kulki daktylowo-orzechowe


Przygotowanie:
Daktyle zalewamy wrzątkiem na 10 min. Odlewamy wodę z daktyli.
Daktyle blendujemy z kremem orzechowym, płatkami owsianymi, wiórkami kokosowymi i szczyptą soli. Masę odkładamy do lodówki na 1h. Orzechy ziemne kruszymy. Po 1h wyciągamy masę. Formujemy w rękach kulki, a następnie obtaczamy je w orzeszkach ziemnych. Ponownie wkładamy do lodówki. Wyciągamy z lodówki tuż przed jedzeniem.Kulki możecie zrobić po swojemu lub 1:1 z mojego przepisu. Jury oceniać będzie kreatywność - pomysłu/zdjęcia/opisu itp. 

Czas trwania - od dnia 25.01.2020r. do dnia 8.02.2020r. (włącznie)

Aby wziąć udział w konkursie należy – łącznie:
a) odtworzyć, lub przygotować wariacię na temat przepisu zaprezentowanego we
wpisie konkursowym,
b) opublikować zdjęcie potrawy z przepisu pod udostępnionym postem konkursowym na portalu facebook, bądź na portalu Instagram oznaczając je #beeczarnawisienka, @czarna.wisienka oraz @sklepbee,
c) wyrazić zgodę na udział w konkursie na zasadach tego Regulaminu.

Nagroda: Robot kuchenny marki Kenwood model KM280

REGULAMIN


Wpis oraz konkurs powstał we współpracy z Bee.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarna Wisienka , Blogger